toma

ZÁBRADLIA

LIGHTLINE® - je to nový systém zábradlí, ktoré sú určené na používanie vonku ako aj vo vnútri budov - obytných stavieb - naprojektované tak, aby si ich každý dokázal zložiť sám. LIGHTLINE® - moderné spojenie trvácneho hliníka, antikorovej ocele a najkvalitnejšieho akrilového skla.
V typickom projekte LIGHTLINE®  s charakteristickou ohnutou formou, systém zábradlí spája výnimočné vlastnosti systémov dverových striešok: bezpečnosť, stabilitu a praktickosť.

toma balustrady toma balustrady toma balustrady

Napriek tomu, že systém zábradlí LIGHTLINE® sa skladá iba z niekoľkých alebo dokonca iba zo skupiny dielov, je to natoľko flexibilné riešenie, že spĺňa skoro všetky požiadavky:

  • ako stabilné vonkajšie zábradlie
  • ako bezpečné zábradlie (aj vo vnútri)
  • ako dekoračný doplnok - „francúzsky balkón“ – po celej dĺžke okna
ako estetické zábradlie vo vnútri schodísk


Dodatočne ponúkame štyri rôzne farebné prevedenia akrilového skla, ktoré sú k dispozícii vašej tvorivosti:

  1. priehľadné
  2. matné biele
  3. matné modré
  4. matné zelené.

Prepracované riešenie „rohového prevedenia“, vytvára neobyčajní projektový efekt. Vďaka tomu je dopasovanie koncoviek oblúkov, ktoré sú vytvorené z panelov akrilového skla, na požadovaný uhol veľmi jednoduché, pričom sa vytvára skoro rovnobežné uzatvorenie. Preto naše riešenie dokáže zrealizovať aj tie menej bežné projekty, a to všetko bez ujmy prijatého dizajnu.

toma balustrady


Francúzski balkón

Všetkým, ktorým sa teraz zdá, že nepotrebujú lesk LIGHTLINE® po celej dĺžke okien, isto sa presvedčia, že francúzsky balkón je úžasne dekoratívne, bezpečné a veľmi vhodné riešenie.
Francúzski balkón získava svoju stabilitu vďaka dvom držiakom, ktoré sú špeciálne prispôsobené na použitie pri veľkých záťažiach, a sú pripevnené ku každému stojanu.

toma balustrady


Hliníkové kvetináče

Ideálny doplnok technológie. Vkusný hliníkový kvetináč, odolný proti deformáciám, súčasť nášho systému, predstavuje ideálny doplnok, ktorý pritiahne pohľad každého okoloidúceho. Ale aj ‘vnútorné vlastnosti’ kvetináča sú viditeľné. Napríklad, kvetináč má špeciálny otvor, ktorý odvádza nadbytočnú vodu, ale súčasne vodu zadržuje v takom množstve, ktoré je potrebné pre rast vašich rastlín.


toma balustrady


Osvetlenie

Ukážte všetkým počas večerov a nocí ideálne tvary vášho zábradlia LIGHTLINE®. Každý diel osvetľovacieho systému vytvára svetlo s nízkou intenzitou vďaka 21 plochým diódam, ktoré nádherne rozsvietia vaše zábradlie. Vďaka najmodernejšie technológii, náklady na elektrickú energiu spotrebovanú LED osvietením sú minimálne (menej ako 2% v porovnaní s tradičnými 75 W žiarovkami).


toma balustrady toma balustrady toma balustrady

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24
parp